İptal, İade, Değişim

İade-iptal-değişim

Çiçekler canlı bir ürün (dayanıksız tüketim malı) olduğundan iadesi ve değiştirilmesi mümkün değildir.


İptal

Siparişiniz hazırlanmamış veya servis için yola çıkmamışsa iptal edilemez sadece promosyon kodu verilir  2 yil icinde o kodu siparisi veren kisi kullanabilir Aksi takdirde iptali mümkün değildir.

Sipariş iptal talebi teslim saatinden en az 12 saat önce bildirilmelidir.

Sipariş yanında hediyede gönderiyorsanız, alıcının gönderdiğiniz siparişi kabul etmemesi halinde geri ödeme yapılmaz.

Odemenizi siparisi vermeden gün öncesinden havale eft olarak yapılmış ise lütfen en az 24 saat öncesinden bilgi veriniz çünkü sipariş verdikten sonra mevsimine göre çiçeklerim temini başka şehirlerden yapılmaktadır her çiçek heran her gün veya herzaman olmayabiliyor siz sipariş verince bizde sipariş veriyoruz stoklarda bazı ürün fiyatları pahalı ve herzaman kullanilmadigi için stoklarda olmamaktadır,

Lütfen Bu konuda anlayışınızı bizimde zarar etmeyecek şekilde düşünürseniz firmamasın geleceği için önemlidir


Garanti

Çiçek canlı ve taze olarak satılması gereken bir üründür ve stoklanması mümkün olmamaktadır. Satılan ürünlerin çoğunluğu iki günde bir tedarik edilmektedir.

Bazı çiçek türlerinin üretimi mevsimsel olup her renk ve çeşitten çiçeğin bulunması mümkün olmamaktadır. Ayrıca siparişlerin büyük çoğunluğu siparişin verildiği gün teslim edilmesi istendiğinden aynı gün tüm renk ve çeşitlerin bulunması bazen mümkün olmamaktadır. Bu durumlarda: Verilen sipariş tek bir üründen oluşuyorsa (kırmızı gül, sarı gül, orkide, lilyum gibi); eğer ürün veya renk stokta yoksa değişiklik talebi müşteriye iletilir, ürün bir kaç çeşit çiçek ve renkten oluşuyorsa; bu durumda oluşabilecek renk veya ürün farklılıklarında, değeri resimdeki malzemeye eşit veya daha yüksek değerde başka ürünler kullanılabilir ve bunun için önceden haber verilmez.

Kullanılan yeşillik veya tamamlayıcı çiçekler gibi yan malzemeler için önceden haber verilmez.

floryacicek.com.tr olarak tüm ürünlerimizde %100 ürün kalitesi ve memnuniyet garantisi vermekteyiz.